Nowa generacja pomiaru innowacji

Nano (Xi'an) Metrologia Co., Ltd | Updated: Aug 18, 2016
Source:

Pięć osi technologia pomiaru odnosi się do synchroniczne ruchy trzech współrzędnych pomiaru machine(CMM) i sondy osi głowicy, co znacznie zmniejsza błąd dynamiczne, w obszarze wysokiej prędkości pomiarowych. Pięć osi jest stosowany do złożonych artefakty o wysokiej precyzji, pomiar wysokiej efektywności, szczególnie dla lotnictwa, przemysł lotniczy, przemysł wojskowy i innych pól.

W metodzie tradycyjnej pomiar CMM wykonuje wszystkie ruchu niezbędne do uzyskania danych powierzchni. Inercyjne przyspieszenie spowoduje odchylenie maszyny struktury, a następnie błąd pomiarowy powstaje.

PH20 probe headhigh speed five-axis scanning probe

Pięć osi pomiaru technologii jest używany wraz z sondą wolny obrót, sondy można przenieść na oś obrotu dwa w tym samym czasie podczas procesu pomiarowego. Odrywają się za pośrednictwem tradycyjnych ograniczeń. W związku z tym CMM może pracować w jego najlepszym sposobem, czyli CMM może przenieść zgodnie z kierunkiem ruchu ze stałą prędkością pojedynczy wektora. Względem CMM, głowica ma lżejsze i lepiej dynamiki i ma lepsza adaptacja. Tak jest w stanie szybko śledzić zmiany geometrii obrabianego i nie będzie importować szkodliwy błąd dynamiczne. Ponadto można również prędkość powierzchni pomiar prędkości, skrócenie cyklu pomiarowego.

Pięć osi pomiaru technologii nie tylko poprawić wydajność pomiaru, ale skrócić czas realizacji produkcji w największym stopniu, które zapewniają bardziej kompleksowej oceny jakości dla producentów.


Prosimy o poinformowanie nas w przypadku dodatkowych pytań lub porady

E-mail:overseas@cmm-nano.com

Zapytanie
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Skontaktuj się z nami
Address: NO.55, Gongye No.2 Road, Xi'an Narodowa Baza Lotnictwa Cywilnego, miasto Xi'an, prowincja Shaanxi w Chinach
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
Copyright © Nano (Xi'an) Metrologia Co., Ltd Wszelkie prawa zastrzeżone.