Opracowanie narzędzia pomiaru wymiarów 3D (III)

Nano (Xi'an) Metrologia Co., Ltd | Updated: Oct 27, 2016
Source:

D. Pomiar bezkontaktowy

Metody bezdotykowe mierzyc trójwymiarowych obrabianego jest głównie odnosi się do metody optyczne. Tam jest obecność mierniczy wtradycyjne pomiaroweMetoda. Potrzebuje kompensacji promienia sondy w razie długo pomiaru czasu. Ale technologii pomiar bezkontaktowy optyczny pomyślnie rozwiązać powyższe problemy i być szanowana ze względu na jego wysoką odpowiedzi, wysokiej rozdzielczości. Z wszelkiego rodzaju wydajnych komponentów takich jak laser półprzewodnikowy, urządzenia ze sprzężeniem – bezpłatnie, matryca pojawienie się pozycji wrażliwych urządzeń i tak dalej, pomiar bezkontaktowy optyczny technologia dostaje szybki rozwój. W ostatnich latach wszystkie rodzaje technologii pomiaru ofoptical osiągnęła wielkiego rozwoju w swojej dziedzinie.

Metoda skanowania laserowego jest przyjęte w optyczny słynnego trójkąta, z urządzenia ze sprzężeniem – bezpłatnie lub z poczuciem pozycji wrażliwe urządzenia do przeprowadzania pozyskiwania obrazów Cyfrowa laserowa. Opiera się ona na czujnik CCD, który uniknąć bunching punktu odbicia i rozproszenia światła, i rozdzielczość piksela jest wysoki. Tak więc za pomocą CCD można uzyskać wyższą dokładność pomiaru.

W ogóle, w celu zagwarantowaniaWysoka dokładnośćmiary, kalibracji powinny być badane na powierzchni co podobne do powierzchni obiektu.


Proszę o infrom nas w przypadku dodatkowych pytań lub porady

E-mail:Overseas@CMM-nano.com

Zapytanie
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Skontaktuj się z nami
Address: NO.55, Gongye No.2 Road, Xi'an Narodowa Baza Lotnictwa Cywilnego, miasto Xi'an, prowincja Shaanxi w Chinach
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
Copyright © Nano (Xi'an) Metrologia Co., Ltd Wszelkie prawa zastrzeżone.